Pasta Oner- Get Lost

2 200 Kč s DPH

Inspirace PopArtem - legendární Pasta Oner navrhnul novou kolekci podložek na jógu.

pasta-oner

Nový produkt

17 ks

Více informací

Návrh designu je originálním dílem Pasta Onera, jemuž se také často přezdívá Michelangelo 21. století. Jeho styl pochází z uměleckého graffiti, StreetArtu, který se postupně přenesl až ke galerijnímu umění a PopArt. Ve spojení se značkou Floppy, inspirováné volností a originalitou vám stejné možnosti může nabídnout díky designovým podložkám i jóga! Už nemusíte mít jenom všudypřítomné klasické jednobarevné podložky. Kromě limitované edice barevného designu PopArt věnovali navíc návrháři Floppy Yoga Mats pozornost také jejich umístění na skvělý a příjemný povrch a přírodní recyklovatelný kaučuk. Spojení těchto tří věcí vám přináší dokonalý zážitek při každé lekci vašeho oblíbeného cvičení.

Potřebujete shodit kila, protáhnout se nebo jen zklidnit mysl? Jóga je nejstarší systém cvičení rozvoje lidského těla i ducha. Zlepšuje kondici, protáhne a posílí svaly, dostane tělo do vytoužených křivek, působí antidepresivně, vytváří úsměv na tváři a pomáhá vnitřní spokojenosti. A jak si nyní můžete užít cvičení ještě více? Na trh přichází novinka FLOPPY Yoga Mats - unikátní designové podložky inspirované relaxací, volností a duševní pohodou, které navrhnul vyhlášený umělec PopArt scény Pasta Oner….

Limitovaná kolekce prémiových podložek patří navíc mezi produkty Eco-Friendly, neklouže a díky jejímu savému semišovému povrchu nepotřebujete ručník proti potu. Mezi praktické funkce je také dobré zmínit, že celou podložku lze prát v pračce nebo jen osprchovat a pověsit, a je kdykoliv znovu čistá a k dispozici. Celý produkt je samozřejmě doplněn i stylovým popruhem na nošení.

Kdo je Pasta Oner?

Pasta Oner platí za jednoho z nejvýraznějších představitelů současné české umělecké scény. Coby tvůrčí osobnost se Pasta Oner v posledních letech intenzivně profiluje v mezích klasických nezávislých i veřejných galerijních provozů, ve kterých snoubí a zároveň i překračuje klasické žánrové kategorie pop artu a cartoon estetiky. Přesto, že se v jádru své práce dotýká principů „postprodukce“,  vymyká se Pasta Oner svou tvorbou aktuálním dominantním proudům post-konceptuálních strategií ve výtvarném umění. Středobodem Pastovy tvorby je akrylová malba a vytváření závěsných obrazů stejně tak jako navrhování prostorových objektů, plastik, instalací a realizace muralů, tj. velkoformátových maleb ve veřejném prostoru.
Dílo Pasty Onera svým charakteristickým způsobem reflektuje a ironizuje současnou popkulturní společnost. Tradiční témata fascinace světem bohatstvím, sexu, víry, luxusních značek a spotřební krásy zařazuje autor do nového a aktuálního kontextu kybernetické společnosti, světa exponenciálně rostoucí rychlosti přenosu informací a klipové estetiky každodenního prožívání.

  • Absorpční vrchní semišový povrch spojený s přírodní gumou vám dá přilnavou podložku a ručník v jenom.
  • Extra stabilita a přilnavost podložky k povrchu na kterém je a zároveň k vašemu tělu.
  • Rozměry: 178 mm (délka), 61 mm (šířka), 3,5 mm (výška).
  • Váha: 2,3 kg.
  • Nastavitelný popruh k nošení je součástí.
  • Už žádné klouzání když je podložka mokrá nebo vlhká.
  • Při vlhku drží naopak lépe.
  • Žádný zápach, 100% recyklovatelná přírodní guma, barvy na vodní bázi.
  • Bez toxického lepidla a silikonu.
  • Náš tip: pokud máte suché ruce nebo nohy, lehce posprejujte podložku a docílíte skvělé přilnavosti.

Instrukce k praní

Perte odděleně na jemný cyklus a studenou vodu (nebělte).
K rychlejšímu sušení vytřete ručníkem vodu z povrchu, vyvěste.
Nesušit v sušičce.

Užijte si produkt k vaší spokojenosti a přejeme vám krásné cvičení jógy.

nahoru